We zijn er voor u.

De contactpersonen per afdeling.

Zaakvoerder heeft een contactmoment met klant. Ze bekijken de planning.

Team.

Zaakvoerder.

Peter Van Severen overloopt de bouwplannen.
Zaakvoerder
Peter Van Severen
info@vanseveren.be
09 325 98 98

Onthaal.

Foto van Sofie aan haar werkplaats.
Receptie / Technische dienst
Sofie De Vriendt
sofie@vanseveren.be
09 325 98 86
Profielfoto van Karen
Receptie / Technische dienst
Karen Devlieghere
karen@vanseveren.be
09 325 98 98

Administratie.

dame met blauw hemd
Personeel
Ewelina Kraska
ewelina@vanseveren.be
09 325 98 95
Profielfoto van Isabel
Administratie SAN / CV
Isabel Steyaert
isabel@vanseveren.be
09 325 98 80
Foto van Hilde in kantoor waarbij ze een boek vasthoudt.
Boekhouding / Personeel
Hilde Van de Casteele
hilde@vanseveren.be
09 325 98 97
Profielfoto van Annelies
Administratie DAK
Annelies Iterbeke
annelies@vanseveren.be
09 325 98 74
Foto van Kim Wittouck
Juridische dienst / IT
Kim Wittouck
kim@vanseveren.be
09 325 98 71
Foto van Els De Vlieger aan de telefoon.
Administratie SAN / CV
Els De Vlieger
els@vanseveren.be
09 325 98 75
Foto van Isabel Dewispelaere
Boekhouding
Isabel Dewispelaere
isabeldw@vanseveren.be
09 325 98 76

Sanitair.

Man in magazijn
Magazijnier
Jonas Beekaert
magsan@vanseveren.be
09 325 98 79
Frederik aan het werk achter de computer.
Projectleider SAN / CV
Frederik Famil
frederik@vanseveren.be
09 325 98 84
Davy in donker hemd aan het telefoneren.
Projectleider SAN / CV
Davy Crommen
davy@vanseveren.be
09 325 98 87
Foto van David in wit hemd, werkend aan bureau. Bewerken van technische tekeningen.
Projectleider SAN / CV
David Vanaelst
david@vanseveren.be
09 325 98 81
Foto van Andy De Loof aan het telefoneren.
Projectleider SAN / CV
Andy De Loof
andy@vanseveren.be
09 325 98 88

Dakwerken.

Man kijkt naar lens
Projectleider DAK
Kenny Beyaert
kenny@vanseveren.be
09 325 98 85
man in magazijn buiten
Magazijnier
Kenny De Clerck
magdak@vanseveren.be
09 325 98 79
Profielfoto van Henk met donkerblauwe trui.
Projectleider DAK / Preventieadviseur
Henk Lanckriet
henk@vanseveren.be
09 325 98 93
Foto van Christophe aan het telefoneren in kantoor.
Projectleider DAK / SAN
Christophe Flement
christophe@vanseveren.be
09 325 98 94
Foto van Geert Elebaut met donkerblauw hemd.
Projectleider DAK
Geert Elebaut
geert@vanseveren.be
0491 15 91 91